16.02.17

Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы әкімі аппаратының әңгімелесуге жататын қызметкерлер тізімі

Бекітемін

Аттестаттау комиссиясының төрағасы

А. Турлубек

_________________________

 2017 жылғы «16» ақпан 

Астана қаласы «Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты

(мемлекеттік органның атауы)

 3 деңгей

(аттестаттау комиссиясының деңгейі)

р/с

Аттестатталатын қызметшінің Т.А.Ә.

(бар болған жағдайда) 

Аттестатталатын қызметшінің лауазымы

Санаты

Құрылымдық бөлімше

Әңгімелесуден өту күні

  1.  

Жолдасбаев Адилхан Назымбекович

«Сарыарқа» ауданы әкімінің бас инспекторы

Е-3

«Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты

24.02.2017

  1.  

Топатаев Самат Мухаметгалиевич

«Сарыарқа» ауданы әкімінің бас инспекторы

Е-3

«Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты

24.02.2017

  1.  

Марченко Андрей Александрович

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімінің басшысы

Е-3

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімі

24.02.2017

  1.  

Топаев Бахтияр Шабденович

Абаттандыру бөлімінің басшысы

Е-3

Абаттандыру бөлімі

24.02.2017

  1.  

Тасболат Мақсат Пірәліұлы

Инфрақұрылым бөлімінің басшысы

Е-3

Инфрақұрылым бөлімі

24.02.2017

  1.  

Куканбеков Галихан Ихсанович

Ішкі саясат және әлеуметтік сала бөлімінің басшысы

Е-3

Ішкі саясат және әлеуметтік сала бөлімі

24.02.2017

  1.  

Шерьязданова Гульмира Куандыковна

Қаржы-шаруашылық бөлімінің басшысы

Е-3

Қаржы-шаруашылық бөлімі

24.02.2017

  1.  

Шайкенова Бахытгуль Таукеловна

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің басшысы

Е-3

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

24.02.2017

  1.  

Абдрахманова Корлан Темиртасовна

Ұйымдастыру-бақылау бөлімінің басшысы

Е-3

Ұйымдастыру-бақылау бөлімі

24.02.2017

  1.  

Жанайдарұлы Адият

Сметалық нормалар және мемлекеттік сатып алу бөлімінің басшысы

Е-3

Сметалық нормалар және мемлекеттік сатып алу бөлімі

24.02.2017

  1.  

Багисов  Жаслан Аязбиевич

Өндірістік-техникалық бөлімінің бас маманы

Е-4

Өндірістік-техникалық бөлімі

24.02.2017

  1.  

Амербекова Баян Ахмедиевна

Абаттандыру бөлімінің бас маманы

Е-4

Абаттандыру бөлімі

24.02.2017

  1.  

Молдахметова Фарида Сагнаевна

Абаттандыру бөлімінің бас маманы

Е-4

Абаттандыру бөлімі

24.02.2017

  1.  

Нұржанова Айнұр Сауанқызы

Абаттандыру бөлімінің бас маманы

Е-4

Абаттандыру бөлімі

24.02.2017

  1.  

Ерубаева Алтын Суннатовна

Ішкі саясат және әлеуметтік сала бөлімінің бас маманы

Е-4

Ішкі саясат және әлеуметтік сала бөлімі

24.02.2017

  1.  

Дарибаева Канымкуль Абдыхалыковна

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің бас маманы

Е-4

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

24.02.2017

  1.  

Сайдахметова Альмира Амангельдыновна

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің бас маманы

Е-4

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

24.02.2017

  1.  

Байганина Гульнар Камильевна

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің бас маманы

Е-4

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

24.02.2017

  1.  

Иманғалиева Данагүл Төлегенқызы

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы

Е-4

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімі

24.02.2017

  1.  

Рахимова Лиза Ныгметовна

Өндірістік-техникалық бөлімінің бас маманы

Е-4

Өндірістік-техникалық бөлімі

24.02.2017

  1.  

Абдигалиева Айгерим Бакытжанкызы

Сметалық нормалар және мемлекеттік сатып алу бөлімінің бас маманы

Е-4

Сметалық нормалар және мемлекеттік сатып алу бөлімі

24.02.2017

  1.  

Аймагамбетов Ержан Ильясович

Ішкі саясат және әлеуметтік сала бөлімінің бас маманы

Е-4

Ішкі саясат және әлеуметтік сала бөлімі

24.02.2017

  1.  

Ажикенов Арман Бауржанович

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы

Е-4

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімі

24.02.2017

  1.  

Жумагулов Ержан  Келесбаевич

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы

Е-4

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімі

24.02.2017

  1.  

Файзулина Ирина Ивановна

Қаржы-шаруашылық бөлімінің бас маманы

Е-4

Қаржы-шаруашылық бөлімі

24.02.2017

  1.  

Калиева Салтанат Аманжоловна

Қаржы-шаруашылық бөлімінің бас маманы

Е-4

Қаржы-шаруашылық бөлімі

24.02.2017

  1.  

Толыбаев Ербол Алгабекович

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы

Е-4

Тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету бөлімі

24.02.2017

  1.  

Жабагин Нурбол Сайранович

Инфрақұрылым бөлімінің бас маманы

Е-4

Инфрақұрылым бөлімі

24.02.2017

  1.  

Тусуппаев Айдос Муратбекович

Абаттандыру бөлімінің бас маманы

Е-4

Абаттандыру бөлімі

24.02.2017

  1.  

Раимбеков Алимжан Есенжолович

Абаттандыру бөлімінің бас маманы

Е-4

Абаттандыру бөлімі

24.02.2017

  1.  

Кожабекова Ханымгуль Тажмаганбетовна

Ұйымдастыру-бақылау бөлімінің бас маманы

Е-4

Ұйымдастыру-бақылау бөлімі

24.02.2017

  1.  

Жакупов Ерлан Сагындыкович

Өндірістік-техникалық бөлімінің бас маманы

Е-4

Өндірістік-техникалық бөлімі

24.02.2017

  1.  

Елюбай Ләззат Сәрсенбайқызы

Персоналды басқару қызметінің

басшысы

Е-3

Персоналды басқару қызметі

24.02.2017